​Підозрювану у вбивстві журналіста Павла Шеремета залишено під вартою

14 лютого 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 лютого 2020 року, якою задоволено клопотання прокуратури та продовжено щодо підозрюваної К. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 3 квітня 2020 року включно.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду. У повідомленні не вказується прізвище підозрюваної – дитячого лікаря Юлії Кузьменко.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 лютого 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянка К. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 28, пунктами 5, 12, частини другої статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Юлія Кузьменко у Печерському суді. Фото facebook.com/freeDrYuliaKuzmenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.