Виведення з ринку Банку «Хрещатик» суд знову визнав незаконним
- Подробиці
- Опубліковано 05.05.2020 23:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1742

Поки карантин, суд знову визнав незаконним виведення з ринку Банку «Хрещатик» та його ліквідацію, тим самим підтвердив, що керівництво НБУ, діючи умисно з посадовцями Фонду гарантування, з корисливих мотивів прийняли ряд незаконних та свавільних рішень з порушенням закону, у результаті чого кредитори банку (бізнес та вкладники) втратили заощадження.
Це не перше судове рішення, яке вказує на політичну вмотивованість окремих державників щодо «штучного» створення умов, за якими вдалося так зване «очищення банківської системи».
Завдяки своїй впливовості - ці особи залишаються при владі та намагаються отримати «амністію» за свої злочини.
Читайте рішення суду за цим посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/88379445
Arsen Marinushkin, facebook.com
Фото зі сторінки ФБ Arsen Marinushkin
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.04.2026 22:49
Іран: США не мають права диктувати свою міжнародну політику28.04.2026 21:03
Правовий статус ТЦК: позиція адвоката28.04.2026 09:36
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА28.04.2026 09:26
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан з Євгенією Кутновою обговорили найбільші ризики та чинники, що вирішать хід війни


Коментарі