​Столичні слідчі скерували до суду обвинувальний акт відносно чоловіка, який перешкоджав журналістській діяльності

Подія трапилась у квітні цього року в Оболонському районі столиці. До поліції звернулась журналістка телеканалу, яка повідомила про напад на знімальну групу. Під час прямої трансляції сюжету до них із оператором під’їхав автомобіль, з якого вийшли двоє чоловіків і один із них почав чіплятися й ображати. Потім вони сіли в автівку та під час руху ледве не здійснили наїзд на журналіста та оператора, після чого поїхали у невідомому напрямку, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У подальшому правопорушнику оголосили про підозру у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування завершено та слідчі скерували обвинувальний акт до Оболонського районного суду столиці. Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.