​В ОАСК оскаржують призначення Олексія Любченка Головою Державної податкової служби

Скасувати розпорядження Уряду від 14 квітня 2021 року про призначення Олексія Любченка Головою Державної податкової служби України – позов з такою вимогою надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомляє прес-служба суду.


Окрім іншого, суд просять визнати протиправними дії Комісії з питань вищого корпусу державної служби та Національного агентства України з питань державної служби, які допустили Олексія Любченка до участі у конкурсі на посаду Голови Державної податкової служби України, а також скасувати рішення Комісії, яким були визначені результати співбесіди з кандидатами та загальний рейтинг кандидатів.

Відповідачами вказані – Національне агентство України з питань державної служби, Комісія з питань вищого корпусу державної служби та Кабінет Міністрів України.

А от хто оскаржує призначення Любченко, у повідомленні не уточнюється.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Олексій Любченко. Фото ДПС України/Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.