​7 років позбавлення волі - вирок за обвинуваченням у несанкціонованому поширенні інформації про розташування ЗСУ


7 років позбавлення волі – такий вирок отримав уродженець Донецької області за поширення в месенжері координатів розташування Збройних Сил України (частина 2 статті 114-2 Кримінального кодексу України).

Судом встановлено, що українець наприкінці березня 2022 року, перебуваючи на території тимчасово окупованого Бердянска, передав іншому громадянину України координати про розміщення сил та бойової техніки ЗСУ в Донецькій області за можливості їх ідентифікувати.

Судовий розгляд справи проводився без обвинуваченого (спеціальне судове провадження) за участі захисника, якого було призначено державою.

Повідомлення обвинуваченого провадилося через ЗМІ та розміщувалося на сайті суду. Строк відбування покарання буде обчислюватися з моменту його фактичного затримання.

З вироком можливо ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи № 331/5760/23.

Жовтневий районний суд м. Запоріжжя

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.