​Шевченківський районний суд Києва розглянув клопотання про арешт обладнання для виготовлення тютюнових виробів


На розгляд до Шевченківського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора відділу Офісу Генерального прокурора про накладення арешту на вилучене під час обшуків 21 - 22 травня 2024 року обладнання, яке використовувало ТОВ «О.Т.» для виготовлення тютюнових виробів.

За наслідками розгляду такого клопотання слідчим суддею Шевченківського районного суду міста Києва 11 червня 2024 року ухвалене рішення про його задоволення та накладений арешт на вилучене під час вказаних обшуків обладнання, яке використовувало ТОВ «О.Т.» для виготовлення тютюнових виробів.

Також Шевченківський районний суд м. Києва повідомляє, що ухвала слідчого судді про арешт майна може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду.

Шевченківський районний суд м. Києва

Фото ck.tax.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На линии фронта ситуация остается тяжелой, но стабильной. За прошедшие сутки на линии фронта произошло 123 боевых столкновения

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви Зеленського легітимним президентом після завершення терміну перебування на посаді?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.