​Вінницький суд ухвалив вирок трьом депутатам державної думи рф за обвинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України

Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив вироки громадянам російської федерації за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 110 Кримінального кодексу України.


Судом встановлено, що обвинувачені, будучи громадянами російської федерації та депутатами державної думи федеральних зборів рф, представниками влади рф, уповноваженим приймати участь у засіданнях палати і голосувати за прийняття поставлених на голосування актів та інших питань, серед яких питання ратифікації міжнародних договорів російської федерації, за попередньою змовою групою осіб з іншими депутатами та представниками влади і зс російської федерації, прийняли участь у засіданні державної думи федеральних зборів рф, де підтримали постанову із зверненням до президента російської федерації з проханням розглянути питання про визнання рф самопроголошених так званих донецької та луганської народних республік, як самостійних, суверенних і незалежних держав, а також прийняли участь у засіданні державної думи федеральних зборів рф, де підтримав ратифікацію Договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між рф і так званою донецької народною республікою та Договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між рф і так званою луганською народною республікою. Зазначене рішення державної думи федеральних зборів рф було частиною злочинного плану, так як сам факт його існування використовувався при створенні приводів для ескалації воєнного конфлікту і був спробою виправдання агресії перед громадянами російської федерації та світовою спільнотою.

Обвинувачені були обізнані, що стосовно них розпочато кримінальне провадження, винесено повідомлення про підозру та обвинувальний акт спрямовано до суду, у судові засідання не з`явилися.

За результатами судового розгляду суд визнав винними обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 110 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього належного йому майна в дохід держави.

Наразі вирок ще не набрав законної сили.

Довідково:

частина 3 статті 110 Кримінального кодексу України - умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, які призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків (караються позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна або без такої).

Вінницький міський суд Вінницької області

Фото vnm.vn.court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.