​Житель Олешок отримав 15 років ув’язнення за службу в окупаційній поліції

За інформацією Херсонського апеляційного суду, обвинувачений, будучи громадянином України, влітку 2022 року погодився на пропозицію представників окупаційної влади та добровільно зайняв посаду так званого «временно исполняющего обязанности полицейского комендантского взвода алешковского районного отделения полиции ГУ МВД в Херсонской области».

Херсонський міський суд Херсонської області визнав фігуранта справи винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Сторона захисту підсудного подала апеляційну скаргу, в якій вона просила замінити оскаржуваний вирок на більш м’який. Колегія суддів Херсонського апеляційного суду розглянула матеріали провадження та 23 жовтня 2024 року постановила залишити апеляційну скаргу без задоволення, а вирок Херсонського міського суду без змін.

Справа № 766/2168/23

Херсонський апеляційний суд

Фото ksa.court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 10 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.