Захист Тимошенко консультується про подальшу роботу

Захисник Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк звернувся до суду з клопотанням про надання перерви для проведення консультацій щодо відповіді Юлії Тимошенко на запитання головуючого у справі судді Родіона Кірєєва про визнання своєї вини та зрозумілості обвинувачення.


"Прошу оголосити перерву для консультування з приводу відповіді на поставлені питання. Враховуючи, що обідня перерва, то не менше години", - сказав Олександр Плахотнюк після того, як у судовому засіданні було зачитано 73-сторінковий обвинувальний висновок.

Після того, як представник цивільного позивача від НАК "Нафтогаз" України" повторно зачитав позовну заяву про стягнення компенсації у розмірі 1,516 мільярдів гривень збитків, нібито нанесених компанії в результаті підписання газових угод у 2009 році. суддя заявив про задоволення клопотання сторони захисту і оголосив перерву до 14:05.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.