Суддя Садовський вкотре відмовився задовольнити мотивоване клопотання захисту Юлії Тимошенко
- Подробиці
- Опубліковано 12.02.2013 13:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2513
Головуючий у справі суддя Костянтин Садовський вкотре відмовився задовольнити мотивоване клопотання захисту Юлії Тимошенко про необхідність закриття цієї політично мотивованої кримінальної справи.
Юлія Тимошенко сьогодні не змогла взяти участь у судовому засіданні у зв'язку з перебуванням на стаціонарному лікуванні у харківській клініці. "За станом на сьогодні мене не виписано у передбаченому законом порядку, я перебуваю в Центральній клінічній лікарні в статусі особи, що перебуває на стаціонарному лікуванні", - написала Юлія Тимошенко у своїй заяві на ім'я судді та адміністрації Качанівської колонії.
Нагадаємо, що Київський районний суд Харкова планував сьогодні продовжити розгляд справи про так звані усні вказівки Юлії Тимошенко бухгалтеру компанії "Єдині енергетичні системи України".
Екс-прем'єрові інкримінують частину 2 статті 15 та частину 5 статті 191 Кримінального кодексу. Її обвинувачують у нібито "замаху на розкрадання коштів з державного бюджету на суму 25 мільйонів гривень, ухилянні корпорації "ЄЕСУ" від виплати податків на загальну суму 4 мільйони гривень, у використанні платіжної карти іноземної компанії, з рахунку якої було використано майже 1 мільйон доларів на розрахунки в дорогих готелях і ресторанах". Цю справу було передано до суду у березні 2012 року.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі