У Печерському судилищі продовжився розгляд справи Юлії Тимошенко по суті

Печерський районний суд продовжив розгляд по суті кримінальної справи, порушеної стосовно лідера партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

На попередньому засіданні, 29 червня, Юлія Тимошенко заявила, що вона та її захист не мали змоги ознайомитися з матеріалами кримінальної справи і з обвинувальним висновком. "Ознайомитися ми не змогли ані з кримінальною справою, ані тим паче з обвинувальним висновком, якого у нас немає. Саме тому нам потрібні три дні для того, щоб ознайомитися частково із матеріалами кримінальної справи і з обвинувальним висновком", - пояснила вона.

Як відомо, 25 червня суддя Родіон Кірєєв відхилив всі клопотання екс-прем'єра та її захисника Сергія Власенка. Зокрема, Юлії Тимошенко було відмовлено у задоволенні клопотань щодо закриття кримінальної справи, залучення до розгляду справи суду присяжних, надання можливості для ознайомлення з матеріалами справи.

Лідер партії "Батьківщина" назвала рішення суду прогнозованим. "Суддя одним вухом слухав нас, в другому – у нього суфлер з адміністрації президента. Феміда в Україні в одній руці з упаковкою грошей, а в іншій - з телефоном спецзв'язку адміністрації президента", - написала вона згодом на своїй сторінці у Twitter.

Крім того, Юлія Тимошенко звернулася до суду з клопотанням про надання часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. "Я думаю, що якщо ви неупереджено ставитеся до цього судового процесу і хочете, щоб ми як захист і я як людина, яку незаконно обвинувачують в неіснуючих злочинах, була підготовлена до процесу, я хотіла би, щоб ви нам дали не менше трьох тижнів, щоб ми мали можливість ознайомитися з матеріалами кримінальної справи, тому що ми не мали на це ані часу, ані можливості", - сказала Юля Тимошенко, звертаючись до суду.

Однак суддя Родіон Кірєєв це клопотання проігнорував.

Після довготривалих клопотаннь сторони захисту суд переніс розгляд справи на шосте липня.

Слід зазначити, що захист Юлії Тимошенко отримав лише один день на ознайомлення з матеріалами справи. Таке рішення було оголошено після того, як прокурорська сторона надала суду довідку про те, що Юлія Тимошенко та її захист начебто мали можливість ознайомитися з матеріалами кримінальної справи. 

«Ця довідка так сама сфальшована, як і кримінальна справа. Мене кожен день викликали на допити, які тривали по 6-7 годин. Одночасно з допитами не можна ознайомлюватися з матеріалами справи. Це вирок українській системи, яку побудував режим. Я з ним категорично не погоджуюсь», - заявила Юлія Тимошенко.
 
Як відомо, захист Юлії Тимошенко просив розглянути і задовольнити клопотання про надання одного місяця на ознайомлення Миколою Титаренком з матеріалами справи.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.