В России предлагают регистрировать пользователей соцсетей по паспорту

registratsiya pasporta

 
Парламентский комитет по информационной политике РФ предлагает ввести в соцсетях регистрацию по паспорту.


По паспортным данным и IP-адресу законодатели собираются ловить людей, размещающих в соцсетях противоправный контент, сообщает газета «Коммерсантъ».

По мнению одного из авторов идеи, депутата Госдумы Вадима Деньгина, проверкой паспортных данных пользователей соцсетей должны заниматься органы МВД и ФСБ.

Каким образом будут реализованы новые правила регистрации, члены парламентского комитета по информационной политике пока не знают. Для разработки законопроекта они намерены привлечь общественность – блогеров, представителей Интернет-компаний и сотовых сетей.

По мнению создателя соцсети «Одноклассники» Альберта Попкова, инициатива депутатов абсурдна и приведет к тому, что люди перестанут регистрироваться в социальных сетях. «При большом желании все в этом мире возможно, но я думаю, что после введения такой процедуры люди просто перестанут регистрироваться», — заявил Попков газете «Известия», сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.