Вперше в Україні проведено допит в режимі відеоконференції

dopit video

 
За дорученням Генеральної прокуратури України прокуратура Закарпатської області вперше в Україні організувала допит в режимі відеоконференції українця, котрий скоїв злочин на території Румунії. Цю процесуальну дію було проведено на виконання запиту Генеральної прокуратури Румунії про надання міжнародної правової допомоги.


Про це повідомляє  прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Відповідно до ст. 567 КПК України (допит за запитом компетентного органу іноземної держави шляхом проведення відео- або телефонної конференції) допит було проведено спільно румунськими та закарпатськими прокурорами у присутності слідчого судді.

За результатами вказаної слідчої дії, що була зафіксована технічними засобами відеозапису, складено протокол, який надіслано до компетентного органу запитуючої держави – Румунії.

Таким чином прокуратура Закарпаття вперше застосувала новелу Кримінального процесуального кодексу України, яка передбачає проведення допиту за допомогою відео- або телефонної конференції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.