Печерський райсуд Києва дозволив доступ слідчому ГПУ до серверів YouTube в США
- Подробиці
- Опубліковано 21.05.2016 16:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2172
Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури Олексія Богомолова про доступ до серверів відеохостингу YouTube в США з метою з'ясувати особу користувача, який опублікував відеозапис СБУ з кабінету екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Про це повідомляється в постанові суду, опублікованій в Єдиному реєстрі судових рішень.
У результаті слідчий Богомолов отримав доступ до документів компанії YouTube LLC в місті Маунтін-Вью в штаті Каліфорнія в США. Там він розраховує отримати анкетні дані користувача і з'ясувати його IP-адресу, а також отримати матеріали відеозаписів. Йдеться про відеоролики під назвами «Як Чеботар пісок продавав серія 1», «Як Чеботар пісок продавав серія 2» і «Як Чеботар пісок продавав серія 3».
Доступ до документів за рішенням суду слідчий отримав на місяць. Чи встиг він за цей час зробити поїздку в США, не уточнюється.
Нагадаємо, що в минулому році той же райсуд дозволив ГПУ обшукати український офіс компанії Google, яка володіє YouTube. Тоді прокурорів цікавили відео, пов'язані зі справою про продаж за заниженою ціною піску ДП «Спецсервіс».
Джерело
Також з цієї категорії...

Оформление финансовых документов раскрыло секреты...
25 апр. 2012 г.

С помощью Google школьник разработал...
26 авг. 2012 г.

В чилийской пустыне Атакама начались...
16 нояб. 2012 г.
Набираючі популярність...

Викрав у співмешканки 300 тисяч...
11 мая 2025 г.
Черговий мирний розводняк
11 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
12 мая 2025 г.
Останні новини
12.05.2025 08:43
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.05.2025 21:06
Черговий мирний розводнякПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 травня обговорили наступні теми:
Коментарі