Відтепер столична ДАІ співпрацює з пошуково-інформаційним сервісом «Яндекс. Карти»

yandex udai

 
З метою моніторінгу дорожньої обстановки, зокрема своєчасного виявлення заторових явищ, оперативного реагування на ускладнення дорожнього руху столична Державтоінспекція розпочала співробітництво з представниками пошуково-інформаційного сервісу «Яндекс. Карти».


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УДАІ Києва.

«Ми почали співпрацювати з сервісом «Яндекс.Пробки», - зазначив заступник начальника столичної ДАІ Києва Олександр Ткаченко. - Тепер в черговій частині ДАІ стоїть комп'ютер із спеціальним програмним забезпеченням, де в режимі онлайн черговий вносить усі ДТП, перекриття та ремонти доріг. Ці дані - найточніші і позначатимуться логотипом ДАІ. Незабаром також на «карти» будемо вносити викрадені машини, щоб водії, побачивши їх, тут же могли повідомити нас».



Коментарі

  +0 #1 Киев 1 дек. 2014 г., 22:45:31
А почему не гугл-карты? или опять пустин взятку дал кому надо?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.