У Києві на Михайлівській площі вшанували День пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів
- Подробиці
- Опубліковано 23.08.2010 22:46
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 6606
23 серпня з 12 до 14 години національно-патріотичні сили: Українська партія, УНП, УРП, КУН, УНА-УНСО, тов. Меморіал ім. Василя Стуса, тов. Політичних в’язнів та репресованих, Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Комітет Захисту України, Спілка офіцерів України, Звичаєве Козацтво, ОУН, ОУН(д), МНК, Молодий Народний Рух, Батьківщина молода та Оргкомітет з підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства на Михайлівській площі столиці вшанували пам’ять жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів.
Захід відбувався у рамках Загальноєвропейського Дня вшанування пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів.
В акції взяли участь відомі діячі дисидентського руху – в’язні радянських таборів: Богдан Горинь, Євген Сверстюк, Василь Овсієнко, Олесь Сергієнко, Олесь Шевченко, Микола Горбаль, Григорій Куценко, директор музею совєтської окупації Роман Круцик, історик-політолог Роман Матузко та інші. На відзначення Загальноєвропейського Дня пам’яті були запрошені представники дипломатичного корпусу європейських країн, а також колишніх совєтських республік. Під час акції присутні змогли ознайомитися з виставкою маловідомих документів і фотоматеріалів, які яскраво показують типологічну подібність гітлерівського нацистського режиму з його ідеологічним братом-близнюком – сталінським радянським режимом, та їх тісну співпрацю в ході підготовки до спільного розпалювання Другої Світової Війни проти вільних націй.
В кінці акції відбулося запалення свічок та покладання вінка та квітів до пам’ятника жертвам Голодомору в 1932-33 роках біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-33 років, а також направлена окрема делегація для покладання квітів на могили жертв совєтських таборів на Байковому кладовищі: Василю Стусу, Юрію Литвину, Олексі Тихому.
У другій частині акції в рамках святкування Дня Державного Прапора України відбулося розгортання найбільшого Державного Прапора в Україні (30х45 м.) на Михайлівській площі, а також урочистий підйом у повітря Державного Прапора України на повітряних кульках, як символ звільнення нашої держави з пут комуністичної тоталітарної імперії. Про історію підняття синьо-жовтого стягу над Києвом, Москвою, над Київрадою, над Верховною Радою і врешті-решт над усією державою поділилися спогадами активні учасники тих подій: Віктор Кукса, Олександр Мосіюк, Георгій Лукянчук, народний депутат України Іван Заєць.
На завершення акції хор «Гомін» та хор «Вольниця» заспівали українські пісні.
Також з цієї категорії...
Нинішня політична та економічна модель...
10 янв. 2014 г.
Проваленный блицкриг и путинские «туристы»,...
4 мар. 2014 г.
Україномовний журнал має або вижити...
21 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
На тлі удару рф «експериментальною»...
25 нояб. 2024 г.
Париж і Лондон обговорюють ідею...
25 нояб. 2024 г.
Останні новини
25.11.2024 15:41
Збито 71 ворожий БпЛА25.11.2024 09:25
1610 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:
Коментарі