Міліція не пускає до Києва автобуси з людьми на святкування Дня незалежності
- Подробиці
- Опубліковано 24.08.2012 07:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4339
У Запорізькій області міліція не зупинила автобуси з людьми до Києва на святкування Дня незалежності. Про це повідомив голова Запорізької обласної парторганізації «ВО «Батьківщина», народний депутат від БЮТ Валерій Крайній.
За словами представника Запорізької «Батьківщини», вчора о 21:00 представники Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Запорізької області мали намір виїхати до Києва на святкування Дня незалежності, де біля пам’ятника Тарасу Шевченка взяти участь в урочистостях.
Однак місцева міліція зупинила автобуси з людьми і не пустила їх до Києва на святкування 21-ої річниці незалежності України. «Коли люди почали сідати в автобуси, підійшли працівники ДАІ і сказали, що автобус не буде випущений за межі Запорізької області», - повідомив Крайній.
Також, за словами депутата, було попереджено компанію автоперевізника, у разі, якщо автобус з людьми виїде за межі Запорізької області – у компанії відберуть ліцензію.
«Представники ДАІ у приватних бесідах розповідають, якщо автобуси все таки виїдуть за межі області то по всіх постах: Дніпропетровськ, Полтава і аж до Києва все одно вас зупинять і нікуди ви не поїдете», - розповів народний депутат. У цій ситуації прийнято рішення збиратися мобільними групами і виїжджати до Києва на автомобілях, повідомляє byut.com.ua.
Також з цієї категорії...

Україна вводить санкції проти Російської...
23 июл. 2014 г.

О российском грузе 200: вы...
27 нояб. 2014 г.

Розвідка АТО уточнює залучення російських...
14 нояб. 2015 г.
Набираючі популярність...

1020 кацапів подохло минулої доби...
17 сент. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

ЄС готується до завершення тимчасового...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі