Сергій Власенко: Заяви МЗС стосовно Резолюції США «віддають дрімучим середньовіччям»

vlas rezolutsiya
 
За останні роки Сенат США не приймав Резолюцій аналогічній тій, яка була проголосована в суботу стосовно України. Про це під час брифінгу у Харкові повідомив захисник Юлії Тимошенко Сергій Васенко.
«Резолюції такого плану на моїй пам’яті за останні кілька років Сенат США не приймав. По-перше, Резолюція стосується навіть не країни, вона стосується справи Юлії Тимошенко. По-друге, вперше, на моїй пам’яті принаймні, Сенат звернувся до Державного департаменту з вимогою щодо обмеження в’їзду на територію Сполучених штатів осіб, які прямо причетні до репресій в Україні. 
 
Список таких осіб був попередньо переданий в Сенат, але, я переконаний, що він буде значно і значно розширений. При цьому в Резолюції надаються наджорсткі оцінки тій ситуації, яка відбувалась», - наголосив захисник лідера української опозиції.
 
Сергій Власенко розповів, що особисто був присутній на засіданні Комітету з міжнародних справ Сенату, коли текст цієї Резолюції попередньо, перед винесенням в Сенат, голосувався.
 
«На жаль, така «геббельсівська» реакція Міністерства закордонних справ України просто вражає, незважаючи на те, що представник цього відомства, а саме посол Моцик, був особисто присутній на цьому засіданні. З більше ніж десятка Резолюцій, які розглядалися в цей день в Комітеті, Резолюція №466 була єдиною, щодо якої сенатори висловлювалися», - наголосив захисник та додав, що безпосередньо на самому засіданні ще троє сенаторів приєдналися до Резолюції в якості співавторів.
 
«Це практично безпрецедентна ситуація в Комітеті закордонних справ, коли безпосередньо під час комітету ще троє сенаторів приєдналися до авторів Резолюції. Це свідчить про абсолютну важливість цієї Резолюції для Сенату США», - зазначив Сергій Власенко.
 
Він також особливо підкреслив, що Резолюція по Україні була прийнята одноголосно, отримала загальну підтримку всіх сенаторів.
 
«Всі члени сенату висловилися «за» цю Резолюцію. Для того, аби ця Резолюція була відкладена, Партії Регіонів достатньо було знайти одного сенатора, одного зі ста, який би сказав «я, навіть, не заперечую, просто маю питання до цієї Резолюції», і вона була б відкладена, не була б проголосована. Лобісти Партії Регіонів не змогли знайти навіть одного сенатора, який встав би і це сказав, саме тому Резолюція була проголосована за цією процедурою», - зазначив захисник.
 
Заяви МЗС, що голосування по Резолюції пройшло якось не за тією процедурою, на думку Сергія Власенка, «віддають дрімучим середньовіччям» - коли нема, що сказати, але змушені щось говорити.
 
«Неправда, що МЗС не займався блокуванням цієї Резолюції – займалися: представники МЗС оббивали пороги офісів сенаторів, я бачив це особисто, представники Партії Регіонів робили те саме - шукали бодай одного сенатора, який готовий був би в цій ситуації сказати, що навіть не заперечує, а просить відкласти», - наголосив захисник лідера опозиції і додав, що така ситуація свідчить, що Сенат США глибоко занепокоєний тією ситуацією, яка відбувається в Україні з правами опозиції, з правами людини, з правами Юлії Володимирівни Тимошенко.
 
Сергій Власенко також додав, що Резолюція вимагає не лише запровадження візових обмежень, вона вимагає звільнення Юлії Тимошенко, «яка незаконно знаходиться в Качанівській колонії, в лікарні «Укрзалізниці», 9-ий поверх якої став філією колонії», повідомляє byut.com.ua.


Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

На жаль, під час учора отримав бойове травмування один наш герой. Наші захисники вогнем у відповідь знищили 8 окупантів, одного поранили

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.