Чотири віруси, здатних змінити долю українців

virusi1

 
Ніякі еволюційні зміни не можуть зробити громадян України багатими в існуючій, зашкарублій системі фінансово-економічних взаємовідносин. Навіть підписання договору про асоціацію з ЄС, що добре позначиться на волі громадян, не зможе забезпечити їх матеріально, не зможе зробити їх справжніми європейцями.


Дві взаємопов'язані проблеми, які виступають на перший план - це бідність і зайнятість. Бідність не дозволить населенню країни вільно займатися власним бізнесом і заробляти, а проблема зайнятості населення виникне через те, що люди бідні. Щоб вирішити ці проблеми, Україні доведеться здійснити справжню революцію, по суті, збунтуватися проти своїх тисячолітніх злиднів. Громадянам України доведеться відсунути другорядні питання на майбутнє і зайнятися першорядними - збагаченням себе і своїх сімей.

У світі існує лише один спосіб швидко наситити території грошима, а відповідно, зробити простих людей, що на ній проживають, заможними. Спосіб полягає у звільненні території від податків, мит, корупції та появі можливості у людей протягом, як мінімум, 40 років бути вільними від тягарів держави. Тому громадянам України доведеться реалізувати справжню соціальну революцію.

Ідеологію масового бажання стати заможними громадянами світу можна вселити до розуму окремої, просунутої групи людей. Надалі ця ідеологія просочиться у вітальні і врешті потрапить в правлячі кола. Вже зміцнена ідеологія почне розхитувати державний фундамент, який ґрунтується на закопаних у нього інтересах звичайних людей. Фундамент завалиться і на тлі тимчасової анархії формуватиметься новий прошарок суспільства – повноцінний середній клас, який є капітальним для абсолютно усіх просунутих країн світу та який, з відомих причин, українська влада у всілякий спосіб намагається знищити.

Насправді, якщо без пафосу, середній прошарок можна сформувати, запустивши декілька важливих вірусів до нашого бюрократично-корумпованого суспільства.

Перший базовий вірус - змінення вектору державних інтересів в бік виключно інтересів населення України. Позиціонування людини-громадянина, його сім'ї вище інтересів державних чиновників.

Другий вірус – внесення змін до кримінального кодексу України, який передбачає жорстку систему покарання для чиновників різних масштабів за скоєння злочинів в напрямку нанесення шкоди інтересам громадян України.

Третій вірус – проведення податкової реформи, яка передбачає: підвищення конкурентоспроможності вітчизняного бізнесу; легалізацію тіньового сектору; активізацію інвестиційних процесів в економіці; простоту та зрозумілість податкових норм для суб’єктів господарювання; скорочення витрат платників на нарахування і сплату податків та держави на їх адміністрування; адаптацію податкового законодавства України до законодавства ЄС; забезпечення умов для добровільного виконання вимог податкового законодавства платниками податків; запровадження інформаційно-аналітичної системи державної податкової служби в національному масштабі; автоматизацію процесів оподаткування із застосуванням сучасних технологій.

Четвертий вірус – створення в Україні умов для самореалізації іі громадян.

Врешті, у результаті введення цих вірусів, буде, хоча б тимчасово, до створення вакцини, знищений ретроградний прорадянський уклад управління держави.

Не слід боятися закликів до справжньої революції. Сьогодні революція відбувається не тільки на площі, сьогодні революція відбувається у свідомості, Інтернеті, бізнесі, у технологіях, але особливо інтенсивно вона відбувається, коли народ починає вірити у можливість власного благополуччя і розуміє, що потрібно зробити, щоб стати багатим.

Насправді доволі просто змінити своє життя на краще, знаючи як, та відчайдушно бажаючи це зробити.

Кость КЛИМКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ворог свідомо продовжує провокації на лінії зіткнення з метою звинувачення українських воїнів у зриві режиму припинення вогню

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.