Відповідь Пшонці від народу: Події в Україні – це повернення до Конституції, а поведінка ваша та януковича - злочин проти держави і загроза нацбезпеки

evro maydan

 
Не шанований, називаючий себе генеральним прокурором України! Ви, не маючи сорому, поваги до народу та Верховенства права називаєте події в центрі Києва, що відбуваються в останні дні, злочином проти держави і загрозою національній безпеці.


Ми, народ України, називаємо вашу поведінку та поведінку януковича такою, що зухвало порушує п’яту статтю Конституції. Ми вважаємо, що злочином проти держави і загрозою національній безпеці є не протести громадян, а протягнуті у нелегітимний спосіб закони, що порушують права людини на вільні зібрання, а також права журналістів на працю.

Ви, як людина, що назвалась генеральним прокурором, повинні стояни на захисті Верховенства права, але обрали – служіння януковичу, диктатурі та захисту диктатури, що порушує Конституцію України, в якій наголошується, що ніхто не має права узурпувати владу.

Для вас Конституція України – не існує, але існує бажання вислужитись перед януковичем. І ви, чудово усвідомлюючи, що прийняті у нелегітимний спосіб закони порушують як Конституцію України, так і статтю 11 Конвенції про захист прав людини та основних свобод, статтю 20 Загальної Декларації прав людини, а також 21 статтю Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, маєте нахабність виступати і називати спротив людей – заколотом та наголошувати на національній небезпеці.

Чому ви, як генеральній прокурор, не порушили справу проти януковича, коли він підписав Харківські угоди, існування яких ЗАГРОЖУЄ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ? Чому ви, як генеральний прокурор, не порушили справу проти януковича, коли він зірвав євроінтеграційні процеси, що також прописані в доктрині розвитку України? І, нарешті, чому ви, як генеральний прокурор, не порушили справу проти тих, хто провів ганебне голосування у ВР з порушенням регламенту і закону у чорний четвер 16 січня 2014 року?

Сьогодні, 20 січня 2014 року, багатьом мирним, неозброєним громадянам було вибито очі кулями, випущеними з гвинтівок, які знаходились в руках беркутівців – цепних собак режиму, до якого відноситесь і ви. Сьогодні Захарченко дав дозвіл на застосування вогнепальної зброї проти народу, що теж суперечить Конституції України.

Тож те, що робите Ви та режим януковича – це злочин проти держави і народу України.

Розуміємо, що вам не соромно і ви не боїтеся відповідальності, але Закон і Конституція – це основа демократичної держави, а ви – цинічно ці основи потоптали і залили кров’ю людей.

Саме народ є джерелом влади в Україні. І з ним не можна розмовляти силою, кийками і зброєю. Так поводять себе лише окупанти. А саме це ми сьогодні маємо.

І наостанок, ми хочемо вам в очі процитувати ваші ж слова:

«На останок хочу нагадати – виконання законів є неухильним обов’язком кожного громадянина держави. В Україні закон не може бути і не буде заручником політичних амбіцій та реваншів. Сила демократичної держави – у виконанні Законів. Іншого шляху для України немає».

Тож, пане генеральний прокуроре, згадайте, що ви громадянин цієї держави і перечитайте свою ж цитату і поверніться до виконання закону та Конституції.

Народ УкраїниКомментарии

  +3 #1 mix_ko 20 янв. 2014 г., 18:39:17
Цьому долбодятлу хоч кіл на голові теши. Гопота-с!

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Учора внаслідок ворожого обстрілу один військовий зі складу ОС зазнав поранення. Українські бійці знищили двох та поранили трьох окупантів

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.