Валентин Наливайченко: Провокації у східних областях готувалися на кошти, вкрадені з українського бюджету
- Подробиці
- Опубліковано 13.04.2014 21:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4037
Україна зіткнулася з надзвичайно гострою, ворожою діяльністю іноземних спецслужб у поєднанні із загрозами територіальній єдності та безпеці країни. Про це голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив сьогодні у прямому ефірі програми «ТСН. Тиждень» на 1+1, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.
Наливайченко підкреслив, що провокації, які відбуваються у східних областях, готувалися протягом останніх кількох років за участі іноземних спецслужб та на кошти, вкрадені з українського бюджету, у тих же шахтарів Донбасу.
«У багатьох східних областях діють і вже не ховаються диверсійні групи, які були створені протягом останніх років. Вони створювалися підпільно, глибоко законспіровано, і по суті є незаконними озброєними угрупованнями, які тероризують мирне населення», - заявив Наливайченко.
«Це наша спільна загроза, загроза нашим дітям, нашому мирному життю. Оголошена масштабна антитерористична операція спрямована проти терору мирного населення спецслужбами сусідньої країни та озброєними провокаторами. Найбільш небезпечні точки, у разі застосування зброї, будуть нейтралізовані. Засобів і сил у правоохоронців достатньо», - сказав голова СБУ.
При цьому він наголосив - будь-яка операція неможлива без розуміння людьми, які живуть на землі, що на часі відійти від збройних заколотників: «Не брати участі і не вірити брехні про те, що озброєні незаконні формування можуть покращити життя простого луганчанина чи донеччанина. Маємо повернутися з війни до мирного життя», - зазначив голова силового відомства.
Також з цієї категорії...

Футбол футболом, а українці проти...
13 нояб. 2011 г.

В столовые «ДНР» завезли просроченную...
22 авг. 2015 г.

Кравчук вважає, що Порошенко змінив...
18 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
12 мар. 2025 г.

1430 кацапів подохло минулої доби...
12 мар. 2025 г.

Збито 98 ворожих БпЛА, 20...
12 мар. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 березня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі