На Луганщині виявлено фінансистів «Армии Юго-Востока»
- Подробиці
- Опубліковано 06.08.2014 17:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7911
Встановлено, що посадові особи ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» здійснювали фінансування незаконного озброєного формування «Армия Юго-Востока».
Наразі триває досудове розслідування.
Відомості про вказане кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 260 КК України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).
Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віталій Ярема неодноразово підкреслював, що, незважаючи на вкрай важкі та небезпечні умови роботи, працівники прокуратур Луганської та Донецької областей продовжують належним чином виконувати свої службові обов’язки та вживати дієві заходи у боротьбі із сепаратизмом та тероризмом.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
06.01.2026 10:18
Збито та подавлено 53 ворожі БпЛА06.01.2026 10:11
940 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 січня обговорили такі теми:


Коментарі