Терористи, причетні до катувань та вбивств, повинні постати перед Гаазьким трибуналом
- Подробиці
- Опубліковано 11.09.2014 09:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3985
За його словами, жахливі факти щодо катувань та вбивства українських вояків свідчать лише про одне – наші силовики мають справу не з «ополченцями» чи так званими «захисниками Донбасу», а зі справжніми злочинцями. «Часто бойовики перевдягаються та видають себе за представників сил АТО, щоб перекласти провину за свої злодіяння на українських військових», - сказав Побер.
Ігор Побер також зазначив, що розгорнутий бойовиками терор підпадає під категорію злочинів проти людства (вбивства, викрадення, тортури, переслідування за політичними та мовними ознаками, інші нелюдські діяння) та військових злочинів (умисні напади на цивільне населення та об’єкти, цілеспрямовані обстріли житлових кварталів, взяття заручників, незаконне позбавлення волі тощо). «Тому відповідальність ці нелюди мають нести згідно з українським законодавством та міжнародним правом», - додав «ударівець».
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.11.2025 10:52
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА17.11.2025 10:45
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі