mogno vse

Борислав Бляхер: герой чи злодій з бажанням красти?

blyah0

 
Поціновувачі та фанати спікера радикальної організації «Правий сектор» Борислава Бляхера –Берези, читаючи цей матеріал, будуть розчаровані, а деякі зазначатимуть, що викладене – неправда. Але, якщо чесно, ті, хто є прихильниками «Правого сектору», чого бажають? Змін в Україні, аби не було хабарників та злочинців при владі, чи не так? Тож, говорячи про люстрацію, говорячи про тих, хто йде до влади, вони зацікавлені в тому, аби такі люди буди чесними. А тому вони погодяться з біблейською істиною, що судіть їх по ділах їх. Якщо ж так, то хто, як не такі громадяни, зацікавлені у тому, аби до влади не приходили вовки в овечій шкурі. Тож, краще гірка правда, аніж самообман, чи не так?Тож викладена нижче інформація, що присвячена неперевершеному та одіозному персонажу Бориславу Березі, скоріш, для роздумів та усвідомлення. А висновки патріоти повинні зробити самостійно. Головне, аби після зробленого вибору не ступали на ті ж граблі.


Хочеться поговорити про три цікаві, абсолютно непатріотичні епізоди з минулого життя видатного псевдо-патріота та вогнеборця, які можуть трохи затьмарити уявлення про порядність та щирість Борі Бляхера. Хоча, як на думку автора, то на міцному тілі нашого вогнеборця, як то кажуть, й і клеймо ніде поставити, адже ( як писалося раніше : http://www.k-z.com.ua/ukrayna/31521-neliteraturnyj-detektiv-ili-podkovernye-igry-borislava-berezy-blyakhera,
http://www.k-z.com.ua/ukrayna/30606-dmitro-yarosh-napravo-tse-znachit-v-rosiyu
http://www.k-z.com.ua/ukrayna/30841-na-kogo-pratsyue-fejkovij-general-yarosh)
за період свого активного «маршу по головах», а саме так Бляхер звик заробляти собі й соціальні бали й грошики, йому вдалося побувати у шкурі менеджера у транснаціональній компанії в Ізраїлі, дезертира з лав військових сил Ізраїлю, книготорговця, що кинув на гроші половину книжкового ринку, видавця, друзякою КДБіста,товариша генпрокурора Піскуна,телеведучого, фінансиста, програміста,охоронця маєтку Пшонки та, нарешті, - речника «Правого сектору».

Навчання світ, а подекуди ще і великі гроші

Незадовго до легалізації в новому «світлому» образі патріота Майдану Борислав Бляхер активно співпрацював з великим та могутнім шахраєм та авантюристом Дмитром Табачником, з яким наприкінці 2012 року його познайомив, екс-роботадавець Єгор Бенкендорф. На той час Табачник запропонував Бляхеру-Березі офіційне працевлаштування з заробітною платою у 3 тис. гривень у афільованій компанії НСКБ «Український прорив» в якості куратора програми провадження електронних підручників (адаптації шкільних навчальних програм для планшетів Senkatel Znaypad). Там, до січня 2014 року включно, Бляхер разом із засновником «Українського прориву» - ген. директором видавництва «Генеза» Олегом Фурманом (за сумісництвом партнером Табачника по автозаправках та супермаркетах «Тіко») прокручували цікаві та грошеносні схеми з вихлопом у 250-300 млн. гривень.

Тоді, яким дивовижним чином, згідно із ствердженням самого Бляхера, він міг з першого дня вести активну діяльність на Майдані, водночас працюючи в корумпованій конторі Табачника?

(Примітка автора до ілюстрацій : Ідентифікаційний код закріплюється за людиною на все життя та залишається незмінними незалежно від зміни імені, прізвища тощо. Тому за ним легко визначити власника).

blyah1

blyah2

blyah3

blyah4

Книгознавець Борислав Береза-Бляхер та щедрі регіонали


Задовго до карколомних нинішніх подій у далекому 2007 році, під час активних «тусовок» у середовищі заможних регіоналів Борислав Бляхер познайомився з яскравим можновладцем, тричі генпрокурором та двічі депутатом ВР від ПР Святославом Піскуном, та сформував для нього дві (для двох заміських маєтків) приватні бібліотеки, заробивши на цьому гонорар у 50 тисяч доларів. Це ж який ступень довіри треба було мати, щоб тричі генпрокурор запустив Березу на свою приватну територію та ще й розраховувався за роботу пачками доларів? Пізніше, задоволений Піскун звів Бляхера з екс-спікером Верховної ради Володимиром Литвином, якому наш спритник укомплектував бібліотеки у двох палацах. Приголомшений букіністичним щастям Литвин підкинув бібліофілу ще близько 70 тисяч неоподаткованих баксів.

Між іншим: бібліофіл та ригівський фаворит Борислав Береза у 2013 ще не цурався товариства заможних замовників та відверто розповідав про це поважним друкованим виданням (http://forbes.ua/lifestyle/1345207-kak-formiruyutsya-chastnye-knizhnye-kollekcii-dlya-ukrainskih-biznesmenov).

Годиннички тік-так, або як Борислав Береза чатував маєток Пшонки

Згідно із ствердженням тих, хто знає Березу особисто, до лютого 2014 року Бляхер-Береза носив на своїй лівій руці скромненький годинничок вартістю у 120 євро.

Але, починаючи з березня 2014 року, Береза почав красуватися новими та коштовними годинниками у ефірах ТВ каналів. Запитаєте, звідки у сором’язливого патріота Бляхера, який до останнього заробляв 3000 офіційних гривень на місяць, працюючи на підприємстві Табачника на посаді керівника проекту, взялася така необґрунтована розкіш в декількох екземплярах, спільна вартість яких сягає кількасот тисяч баксів?

Усі пам’ятають скандал з годинником патріарха Кирила. Та й інших корупціонерів дуже часто викривають саме за виявленням у них на зап’ястках коштовних годинників, які з’являються у офіційно безгрошівних чиновників чи політиків. То звідки ж гроші у Берези на таку розкіш?

Офіційних прибутків, які б сягали таких розмірів, у нього не спостерігалось. Проте усім відомо, що доблесний Борислав Береза-Бляхер відчайдушно охороняв з лютого 2014 року до березня 2014 року маєток екс-прокурора Віктора Пшонки, а усім відомо, що цей крадій мав велику колекцію годинників.

Теоретично, може існувати й інша версія про те, що пару-трійку новеньких коштовних годинничків Бляхеру подарували його патріотичні колеги з «Правового сектору», або навіть фанати. Крім того, годинники взагалі можуть бути банальною підробкою, придбаною Бляхером на Троєщинському ринку. Але в тому середовищі, де сьогодні тусується наш герой, відверті підробки коштовностей вважаються жорстким мувітоном, тому поки що будемо притримуватись авторської, більш, як на мене, правдоподібної версії.

Для довідки: до пограбування маєтку Пшонка володів коштовною колекцією, що складалась з понад 150 ексклюзивних годинників, які дарувалися підлеглими – прокурорами та суддями на урочисті події та свята. Весь цей скарб, загальна вартість якого оцінюється у суму понад 10 млн. доларів, зберігався у підвалі маєтку, у трьох сейфах, разом із коштовностями дружини.

Вдивіться у відеозапис, відзнятий в маєтку Пшонки, який, згідно із ствердженням самого Борябляхера, 23 лютого 2014 року був взятий під охорону «Правим сектором».

(https://www.youtube.com/watch?v=NZ9BQMQTJt8). Там все майно, сейфи, нагороди та цінності Пшонки, поки що, на місці.

Але вже 6 березня виявилось що маєток повністю пограбовано невідомими у масках, які, начебто, охороняли маєток та, напередодні виявлення пограбування, його звільнили.

(https://www.youtube.com/watch?v=QH8N3kT8vTE)

А ось тут, 28 березня, Береза стверджує що «Правий сектор» якийсь час охороняв маєток Пшонки, а потім, начебто, його кинув на розтерзання невідомих. (http://espreso.tv/new/2014/03/28/skarby_pshonky_teper_u_muzeyi): «Після того, як ми перестали охороняти будинок Пшонки, цю функцію ніхто не виконував», - розповів керівник інформаційного відділу «Правого секторУ» Борислав Береза.

Заплутана історія із коштовностями Пшонки, як і багато інших подібних історій, що відбувалися у часи безконтрольного розконсервування багатств можновладців-регіоналів, могла б згинути, але, як говорив Булгаков, рукописи – не горять.

Доречі, зважаючи на високий статус генпрокурора, Пшонка мав у своїй колекції безліч ексклюзивних годинників, що виходили або малими серіями, або взагалі були одиночними. З цим пов’язана складність безпомилкової ідентифікації, адже на відміну від серійних випусків вони можуть бути ексклюзивного дизайну, або зроблені з ексклюзивних матеріалів, або бодай мати додаткові, ексклюзивні функції.

blyah5

Наводячи ці безапеляційні приклади, ніхто нікого ні в чому не переконує, але здається, що герой Майдану, популярний захисник України, боєць за справедливість та речник «Правого сектору» Борислав Береза-Бляхер, м’яко кажучи, абсолютно не той персонаж, за якого себе видає…

Віктор ТАРАНОВКомментарии

  +21 #1 TheNew 17 сент. 2014 г., 14:07:01
Ну почему во власть идут одни подонки???
  +16 #2 Станислав 22 сент. 2014 г., 9:27:19
Эту статью можно и не читать. Первый раз увидев его в эфире и становится все ясно - у него на роже все написано, плюс к этому жесты, манера поведения - это же типичный подонок!
  +4 #3 eva 22 сент. 2014 г., 18:45:32
О, о, началось.. он пройдёт с вероятностью 99%. а часы (типа) можно за 200$ купить в Украине. :lol:
  +5 #4 Сергей 04 дек. 2014 г., 5:15:35
Еще один вопрос. Почему Береза до победы Майдана не принимал участия в политической жизни страны, а как только Януковича свергли, сразу решил к кому-то пришпилиться? Откуда вдруг появилась тяга к национализму? До этого и украинского язякак ведь не знал. И политикой как бы не интересовался. И в 2004 году Януковича поддерживал.
  +1 #5 Гість 07 окт. 2015 г., 21:56:02
РЕДКОСТНОЕ ОНО НА ПРОСТОРАХ УКРАИНЫ :o
  +0 #6 Арг 13 окт. 2015 г., 7:45:47
Одно слово - бляхер

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Загалом, минулої доби, ворог провів 12 прицільних обстрілів. Унаслідок бойових дій агресора загинув один український воїн, троє поранені, ще одного бійця було травмовано

подробнее

Опрос

Что принесет Украине закон о реинтеграции Донбасса?

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.