З ранку позиції полку «Азов» в Широкине обстріляли з 120 мм мінометів

obstrili azov

 
Ніч в Широкиному пройшла спокійно, проте зранку терористи обстріляли позиції полку особливого призначення «Азов» з 120 мм мінометів. Обстріл розпочався о 9:46 ранку. Позиції українських військових були обстріляні з АГСа, потім почав працювати 120 мм міномет, повідомляє на сторінці в Фейсбук прес-служба полку «Азов».


Азовці відкрили вогонь у відповідь з 82 мм міномета, після чого обстріли позицій полку особливого призначення «Азов» припинились.

Втрат серед українських військовослужбовців немає. Втрати терористів уточнюються.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.