Генеральна прокуратура України прийняла рішення про відмову в екстрадиції Саакашвілі

saakashvili ekstaditsiya

 
Генеральною прокуратурою України закінчено проведення екстрадиційної перевірки за запитом Головної прокуратури Міністерства юстиції Грузії про видачу Михайла Саакашвілі для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення низки злочинів, нібито вчинених ним з використанням службових повноважень у період, коли він обіймав політичну посаду у цій державі.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

За результатами перевірки Генеральна прокуратура України дійшла висновку про існування ризику того, що запит про видачу М. Саакашвілі зроблено компетентними органами Грузії з метою його переслідування з політичних мотивів. Крім того, його екстрадиція суперечила б вимогам Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

За таких обставин Генеральною прокуратурою як центральним органом України з питань видачі правопорушників прийнято рішення про відмову в екстрадиції М. Саакашвілі, про що повідомлено грузинських колег.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.