В Академії водного транспорту вимагають у студента гроші і погрожують розправою

vodniy transport

 

В Київській державній академії водного транспорту імені Петра Сагайдачного назріває скандал. Як повідомляє Українська інформаційна служба (УІС) студент 4-го курсу юридичного факультету Максим Шевченко зазнає постійного тиску та погроз з боку голови профкому академії Олени Столяр, яка вимагає у нього суму, не багато не мало, у 80 тисяч гривень. З цього приводу Максим вже звернувся до органів МВС.


За словами студента, саме така сума зникла з приміщення профкому ще в березні, вона призначалася для виплат за студентські проїзні. А сам студент потрапив під пресинг через те, що саме він збирав ці кошти зі студентів, хоча жодних письмових підтверджень того, що він брав гроші, немає.

«Я працював як волонтер. Документальних підтверджень, що я брав гроші й відповідаю за їх використання, не існує. Слідчі дії по факту зникнення зібраних коштів ведуться, я спілкувався з представниками МВС, однак ніяких обвинувачень в зникненні грошей мені висунуто не було. Обирати щодо мене якийсь запобіжний захід слідчі на даний момент не збираються, бо немає доказів. Я навіть взяв кредит, щоб повернути хоча б частину коштів, аби хоч якось захистити свою гідність.

Натомість голова профкому постійно погрожує мені, зокрема – нанесенням фізичних травм, обіцяє зробити так, що мені виб`ють зуби, пише смски з нецензурною лексикою. А саме головне – дзвонить і погрожує моїм батькам, вимагає і в них гроші. При чому може подзвонити о 3-й ночі. Олена Столяр також неодноразово казала, що диплом бакалавра я не отримаю. Наразі я займаюся тим, що здаю комісії заліки та іспити й дуже переживаю, що через діяльність керівництва профкому мене можуть «зарубати» і я не зможу випуститися з академії».

Сама голова профкому коментувати ситуацію з тиском на студента відмовилася, в грубій формі зазначивши, що «Максим злодій» і що «він завдав їй моральної шкоди».

Натомість однокурсник Максима підтвердив, що Первина профспілкова організація студентів академії просила написати заяву на нього.

«Вимагали, щоб я написав заяву про те, що віддав Максиму ці кошти і прошу Профспілку посприяти тому, щоб він мені їх повернув. Я цього не хочу робити, але очікую проблем на сесії за свою відмову», - каже одногрупник Максима, Ім`я якого в цілях безпеки не публікуємо.

В той же час ні у кого з керівництва академії коментар взяти не вдалося – в ректораті пояснили, що керівники перебувають або у відпустці, або на лікарняному.

У свою чергу радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко, до якого звернувся студент, порекомендував написати листа в МОН, що і було зроблено. Представник МОН також зазначив, що ситуація з профкомом не повинна стати причиною того, щоб студента «зарубали» під час складання іспитів:

«Закликаю керівників і викладачів академії діяти в правовому полі, розслідування щодо зникнення грошей не має впливати на складання Максимом Шевченком іспитів. І допоки немає висновків слідства, не варто чіпляти до студента ярлики «злодія», «крадія» і тому подібні»,  - зазначив радник міністра освіти.

УІС

Копія звернення Максима Шевченка до МОН

kvit1

Скрін-шот смс-переписки Максима Шевченка з головою профкому

kvit2 



Коментарі

  +0 #1 Dean Ex 22 июн. 2015 г., 20:12:11
Знатно бомбит, учитывая количество знаков в конце. ;) А чего на ТВ не пойдём?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 грудня обговорив наступні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.