Яценюк наказав розпустити митницю Ланьо
- Подробиці
- Опубліковано 13.07.2015 21:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3251
«Для забезпечення функціонування митниці глава уряду доручив направити в область співробітників митниці з інших регіонів», - повідомляє прес-служба Кабміну України.
Міністерству внутрішніх справ наказано провести розслідування фактів контрабанди та зловживань на митниці і порушити кримінальні справи за його результатами.
Нагадаємо, що наказ Яценюк віддав після того, як у Мукачеві відбулася стрілянина між «Правим Сектором», міліцією і людьми нардепа Михайла Ланьо. За однією з версії, події в місті пов'язані з бажанням переділити контрабандні потоки.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.12.2025 22:22
СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек20.12.2025 12:00
Збито та подавлено 31 ворожий БпЛА20.12.2025 11:51
1090 москалів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини станом на 20 грудня


Коментарі