Як отримати Міжнародну премію імені Івана Франка у 2019 році?
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2018 16:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2567
Міжнародний фонд Івана Франка прийматиме наукові роботи на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка з 15 січня до 1 березня 2019 року. Премія, як і в попередні роки, вручатиметься у двох номінаціях: за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики та за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук.
Комітет премії прийматиме наукові праці, опубліковані у 2016-2018 роках і які мають ISBN. Подання на здобуття премії прийматимуть від академічних установ, вищих навчальних закладів України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також від лауреатів Премії попередніх років.
Для участі у конкурсі на здобуття Премії обов’язково надіслати на адресу Фонду:
а) рішення академічної установи, вищого навчального закладу про подання наукової роботи на здобуття Премії;
б) довідка про особу (осіб), наукова робота якої (яких) подається на здобуття Премії, з контактними даними претендента (ів) на здобуття Премії;
в) наукова робота (дослідження, монографія, дисертація, книга, цикли лекцій) обсягом не менше 6 видавничих аркушів, яка обов’язково містить імена рецензентів і бібліографію з теми дослідження;
г) наукова робота подається у 3-екземплярах друкованої версії, а також у форматі PDF, з правом розсилки наукової роботи членам номінаційних комітетів, членам Експертної ради та журі;
д) розширена анотація до наукової роботи, що подається на здобуття Премії українською і англійською мовами;
е) особиста письмова згода автора (авторів) наукової праці на участь у конкурсі на здобуття Премії.
З умовами участі у конкурсі на здобуття Премії можна ознайомитися на сайті Фонду: www.frankoprize.com.ua. Наукові роботи на здобуття Премії слід надсилати на поштову адресу: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф. 15, супровідні документи на електронну адресу: [email protected].
Міжнародну премію Івана Франка присуджують щорічно. Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбувається 27 серпня – у День народження Івана Франка.
У 2016 році першим лауреатом Міжнародної премії імені Івана Франка став Верховний Архієпископ-емерит Української Греко-Католицької церкви, кардинал Католицької церкви – Любомир Гузар. У 2017 році у номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» лауреатом став професор Віденського університету, президент Міжнародної асоціації україністів – Міхаель Мозер, а в номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук» нагороду здобув академік, почесний професор Львівського національного університету імені Івана Франка – Олег Шаблій. У 2018 році у номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» лауреатом стала професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен) Ярослава Мельник, а у номінації «За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук» переміг доцент східноєвропейської історії Гельсінського університету Йоганнес Ремі.
Нагадаємо, Міжнародну премію імені Івана Франка започатковано Міжнародним фондом Івана Франка у 2015 році. Її заснував онук українського вченого Роланд Франко. У 2016 та 2017 роках призовий фонд становив 500 000 гривень, у 2018 - 400 тисяч гривень. Фонд Премії формується за рахунок благодійних унесків. Окрім грошової винагороди, Лауреатам премії вручають диплом і золотий нагрудний знак (медаль).
Прес-служба Міжнародного фонду Івана Франка
Також з цієї категорії...
Юлія Тимошенко та інші народні...
30 янв. 2015 г.
Сепаратисты - на свободе, киборги...
8 авг. 2016 г.
Второсортные?
26 сент. 2016 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
27 нояб. 2024 г.
1580 москалів подохло минулої доби...
27 нояб. 2024 г.
Останні новини
27.11.2024 11:14
1580 москалів подохло минулої доби на українській землі26.11.2024 09:00
1480 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:
Коментарі