Протистояти зневірі

sugonyako

 
В Україні йде демонстрація її неспроможності самостійно справитися з внутрішніми проблемами. Її демонстрантами є ті, хто реально володіє і представляє державну владу, тягнучи у владу протези зі всіх кінців світу. Зневіру у власну силу Українського народу демонструють євроінтегратори та прикрита і прихована п’ята колона москофілів. Хоча є люди в країні, які мають силу вірити в Україну, в Український народ, дістаючи її з віри в Господа Ісуса Христа.


Зневіру цю напускає ворог роду людського. Проймаюче ясно про це сказав на початку VI-ї омілії Св. Грігорій Палома. Постуючі знають, що сьогодні, в другу неділю Великого поста, Православна Церква якраз згадує цю богоносну людину, яка захистила в ХIV столітті православіє в духовно-інтелектуальній борні з прибічниками плотської науки, як основи богопізнання. Ось цей текст:

«Духовний і началозлобний змій вельми умілий і вельми хитрий у злі – краще сказати б,– вельми досвідчений. Одними способами він вміє сковувати благе бажання і ділання наше; а якби не зміг перешкодити початку цього, інші придумує хитрощі, якими нейтралізує здійснення цього; а якби не міг зруйнувати здійснення цього десь на середині дороги, знову ж таки він знає інші хитрощі і інші способи, якими і зроблену справу зводить нанівець, і більше того, приводить до падіння тих, які бувають не достатньо уважні до діла. І в першу чергу він малює нам велику трудність ділання і важкість досягнення, а відтак наводить на нас недбальство і відчай, як на тих, що прагнуть неможливого і надмірно трудного, і через це, безумовно, не здатних здійснити свої наміри; крім того, він навіює подвижникам і зневіру стосовно обітованих Богом нагород».

Бажаю всім постуючим стяжати духовних і інтелектуальних сил протистояти зневірі.

Олександр Сугоняко, facebook.comКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За минулу добу троє українських воїнів зазнали поранень. За даними розвідки, учора вогнем у відповідь ліквідовано трьох та поранення одного окупанта

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.