​Обшуки «Інтертелекому» у паноптикумі механізмів фінансування убивць

До речі, тут СБУ атакує «Інтертелеком». Є купа знущальних коментарів од фахівців з приводу виправданості таких дій, але не берусь оцінювати.


«Правоохоронці встановили, що українське підприємство телекомпослуг передало у користування російським провайдерам частину свого обладнання та мережі в анексованому Криму».

Хочу спитати інше: а що там з «Укртелекомом», котрий віддав своє обладнання у користування сепаратистам ще у травні 14-го року? Котрі уже тоді через проводові радіоканали цієї компанії вільно транслювали свою пропаганду?

У кого зараз у користуванні обладнання «Укртелекому»? В проукраїнського підпілля Донбасу?

А що з розподільчими енергомережами, котрі почали поставляти безкоштовно сепаратистам електроенергію ще у тій же весні-2014? А як щодо електростанцій, котрі й понині купляють у терористів вугілля?

Нагадаю, весь цей паноптикум механізмів з фінансування убивць належить Ринату Ахметову. Котрого СБУ вважає чесним і добропорядним бізнесменом.

Я написав з півдесятка різних звернень по Ахметову в СБУ, до слова.

Igor Lutsenko, facebook.com

Фото зі сторінки Фейсбук Ігоря Луценко



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.