​Судова реформа створює справжнє гетто для українців

«Вчора Національна Асамблея України направила народним депутатам листи стосовно проекту закону, що вніс Пеця і який створює в нашій країні справжнє гетто для УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ. Досягнення Революція Гідності цей мотлох папірців губить прямо на корні», - пише на своїй сторінці Фейсбук Іван Пєтухов, який опублікував звернення Національна Асамблея України до депутатів стосовно розгляду законопроекту № 6232. Нижче ми наводимо повний текст звернення:


Шановні народні обранці!

Сьогодні Парламент продовжить розгляд проекту Закону, реєстр. № 6232 про внесення змін до всього процесуального законодавства.

Експертне середовище зазначає, що у проекті Закону є низка прихованих чинників, які в сукупності створять основу для маніпуляцій, корупційних зловживань та ручну систему судочинства, яка призведе до тотальної узурпації влади Президентом.

Запропонована Президентом фейкова реформа не тільки не вирішує питання створення справедливої системи судочинства, вона робить людей ще більш безправними, позбавляє людей рівності, закриває для бідних людей доступ до правосуддя, при цьому суди, які стають кишеньковими у Президента та його оточення, зможуть в повній мірі стати системою свавілля і, зокрема, вирішувати, який закон відповідає чи не відповідає Конституції.

Негативні тенденції проекту Закону, які стануть суттєвою шкодою нашим громадянам, загрозою суспільству та прагненням України на шляху до Євроінтеграції, запроваджують:

- наступ на свободу доступу до зали судових засідань;

- створення механізмів таємних зустрічей суддів із кожною зі сторін окремо та заборона під страхом відповідальності предмету фіксації розмови навіть учасником процесу;

- скасування права на вільний відеозапис у суді, зокрема неетичної поведінки суддів;

- створення серйозної загрози для єдності судової практики, підстав для прийняття сумнівних судових рішень та хаосу у правозастосуванні відповідних норм та положень, знищення незалежного і справедливого апеляційного процесу;

- встановлення обмежень щодо реалізації права на свободу мирних зібрань;

- створення бар'єрів для звернення громадян до Європейського суду з прав людини тощо.

Даними змінами планується зробити УКРАЇНЦІВ комунальними РАБАМИ олігархів, надавши право на списання комунальних послуг БЕЗ ВІДОМА споживача з рахунків громадян!!!

Висновок Головного юридичного управління ВРУ до проекту Закону засвідчує, що окремі його положення не враховують конституційних приписів, не узгоджуються з іншими законодавчими актами, містять внутрішні неузгодженості, не враховують європейських стандартів щодо чіткості, ясності, зрозумілості, стислості, послідовності, ефективності, результативності та пропорційності закону.

НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЕКТ ЗАКОНУ №6232,

ЗБЕРЕЖІТЬ ПРАВА ТА СВОБОДИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

Національна Асамблея України

Фотоколаж «Конфлікти і закони»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Нардеп Гео Лерос просил вручить «Оскар» Зеленскому за инсинуацию покушения, но даже «Слуги» не оценили эту новую постановку

подробнее

Опрос

Ваше ставлення до введення в Україні латиниці замість кирилиці?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.