Блок Віталія Кличка створив у Київраді Координаційну Раду порятунку Києва

У Київраді створена Координаційна рада порятунку Києва у складі фракцій Блоків Віталія Кличка, Миколи Катеринчука та Володимира Литвина. Віталій Кличко висловив сподівання, що найближчим часомфракції БЮТ і Партії Регіонівтакож приєднаються до Ради.

 

«Наше головне завдання- цеоб’єднання політичних сил в міськраді для контролюі протидії протиправної діяльності посадовців Київради, КМДА і для захисту інтересів жителів Києва. Сьогодні на засіданні Київради всі кияни побачили перші кроки в роботі Координаційної Ради–це зібрання підписів щодо звіту Леоніда Черновецкого перед киянами за три роки діяльності та прийняття рішення за нашою спільноюініціативою щодо звільненняКазбека Бектурсунова з посадирадника мера з інформаційної політики. В подальшому ми й надалі працюватимемо над формуванням спільної антикризової політики в Києві з метою подолання кризових явищ в соціальній сфері та руйнації економіки міста», - заявив Віталій Кличко.

Наступна стаття »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.