Юлія Тимошенко просить європейських спостерігачів проконтролювати її доставку до суду у справі Щербаня
- Подробиці
- Опубліковано 27.02.2013 19:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7980
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася із заявою до представників місії Європейського парламенту – екс-голови Європарламенту Пета Кокса та колишнього Президента Польщі Олександра Кваснєвського - з проханням проконтролювати її доставку на допит свідка, який відбудеться у Києві 4 березня у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році.
"Прошу вас в межах мандату місії, яку ви очолюєте, направити вашого представника в лікарню "Укрзалізниці" міста Харків для здійснення контролю за моєю доставкою в судове засідання по допиту свідка на стадії досудового слідства у справі Євгена Щербаня, яке буде проводитися 4 березня 2013 року в місті Київ", - написала Юлія Тимошенко.
Екс-прем'єр-міністр повідомила Пету Коксу та Олександру Кваснєвському, що всупереч її багаточисельним письмовим вимогам доставити до суду на допит свідків, пенітенціарна служба України неодноразово, зокрема, 13, 14 і 15 лютого 2013 року, відмовилася це робити, незважаючи на рішення суду про обов'язковість її присутності. "Щоб скоїти цей посадовий злочин, працівники Качанівської колонії тричі фальшували акти про нібито мою відмову поїхати до суду", - додала вона.
"4 березня в приміщенні Апеляційного суду м. Київ знову буде відбуватися допит чергового, так званого, свідка у справі вбивства Євгена Щербаня. І я передбачаю, що українська влада знову позбавить мене права на захист, сфальшує черговий акт про мою нібито відмову їхати до суду та буде далі чинити свій суд Лінча по засудженню мене до довічного ув'язнення, причому, без моєї участі", - наголосила Юлія Тимошенко.
Як відомо, 19 лютого Печерський районний суд Києва переніс на 4 березня допит третього свідка обвинувачення у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Черговий "свідок" - колишній голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир Щербань - не зміг з'явитися у судове засідання у зв'язку з гіпертонією, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...

Лікарі «Шаріте» сумніваються, що Тимошенко...
30 июл. 2012 г.

Від початку дії безвізу кордон...
15 июн. 2017 г.

Польща будує швидкісне шосе S12...
2 апр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
24 апр. 2025 г.

1060 москалів подохло минулої доби...
24 апр. 2025 г.

На Заході говорять про ще...
24 апр. 2025 г.
Останні новини
24.04.2025 10:29
Збито 48 ракет та 64 ворожі БпЛА24.04.2025 09:41
1060 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі