​Українські діти стали у Варшаві чемпіонами

Українська збірна виграла цьогорічний Чемпіонат світу з футболу серед дітей з сиротинців. Футболісти з України перемогли у фіналі Голландію з рахунком 1:0. Збірна Польщі стала третьою і завоювала бронзу.


6-й Чемпіонат світу з футболу серед дітей з сиротинців проходив у Варшаві на стадіоні «Легії». Діти з дитячих будинків були представлені 28 країнами світу, повідомляє Польське радіо.

Тренер української команди Павло Костюк сказав після переможного фінального матча, що він дуже пишається своєю командою і здобутим званням:

«Ця перемога, перш за все, для усієї України, ми показали, що ми здатні боротися з іншими командами і проявляти волю до перемоги».

Польська збірна дітей з сиротинців перемогла минулорічних чемпіонів – Іспанію – та здобула третю сходинку.

Цього року на полі варшавської «Легії» змагалося 300 молодих футболістів. Чемпіонат світу з футболу серед дітей з сиротинців вважається найбільшим спортивним святом у світі для вихованців закладів для дітей-сиріт.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.