У Меркель таки почули українців. Просять підтвердження фактів фашизму

merkel zverenennya

 
Після заяви пані Меркель щодо того, що українська влада на санкції допоки не потребує, український Інтернет вибухнув шквалом здивування та незрозумілості: чому канцлер країни, що засуджує фашизм, так легковажно поставилась до фактів прояву фашизму в Україні, який проявляли представники «Беркуту» до мітингувальників. Адже фактів знущання над мирними мітингувальниками, а також фотографій та відео, на яких «Беркут» цинічно принижує протестантів, фотографуючись над побитими тілами, а то й ставлячи на тих ноги – достатньо. А ще – вбивства людей, викрадення та вивезення їх в ліс заради розправи.


Люди не розуміли пані Меркель, а тому почали розміщувати на її сторінці Фейсбук фото-докази цих знущань з проханням аби Європа терміново відреагувала на злочини влади, що порушують Женевську конвенцію та підпадають під Гаазький трибунал.

Звернення українців виявились не марними. Вже надвечір 25 січня з бюро CDU (партії А.Меркель) попросили підтвердження інформації про насильство в Україні. Матеріали потрібно надавати бажано з фото - німецькою мовою на адресу: [email protected]">[email protected].

Тож редакція «Конфлікти і закони» просить усіх: журналістів і свідків катувань надавати підтвердження злочину режиму януковича.Коментарі

  +15 #1 ром 25 янв. 2014 г., 21:10:35
Госпоже Меркель трудно говорить о Украине не посоветовавшись с Пукиным, собственные финансовые интересы выше основ демократии ЕС.
  +1 #2 Ira 26 янв. 2014 г., 18:37:58
Ja ukrainka si Lvova, jywu w Nimet4yni, wilno wolodiju nimetskoju mowoju, sakin4yla nimetskyj universytet sa fachom nimetska mowa i literatura. Moju nadaty dopomohu pry perekladi textiv. skontaktuwatysa si mnoju mojna t4eres E-Mail, jakyj ja podala dla Kommentaru. [email protected]
Iryna
  +3 #3 Stasy 26 янв. 2014 г., 20:56:12
Пишу из Украины. Жила и училась в Германии. Свободно владею немецким языком. Помогу всем с переводом с русского и украинского. [email protected]
  +1 #4 sboiko 26 янв. 2014 г., 23:26:54
dopomoju z perekladamy: [email protected]
  +1 #5 svboiko 26 янв. 2014 г., 23:29:16
dopomoju z perekladamy: [email protected]
  -4 #6 татьяна 27 янв. 2014 г., 06:43:06
Вот видео еще одно [email protected][/quote]https://www.youtube.com/watch?v=PhifbbS0rj8&feature=youtube_gdata_player
  +0 #7 Настя 27 янв. 2014 г., 08:44:48
Это правда http://www.youtube.com/watch?v=tgRtQh7j_KQ#t=13 того, кто придерживается мирных договоренностей, и кто фашист а кто нет, а Меркель, всё держит в своих руках и для своих целей, потому и характеристика происходящего в Украине использована в целях. И как сказано в миру, кто платит деньги , тот и заказывает музыку.
  +0 #8 Ksyxa 27 янв. 2014 г., 11:22:20
Зроблю переклад на німецьку мову!!!!! [email protected]

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.