Україна має намір поглибити відносини особливого партнерства з НАТО
- Подробиці
- Опубліковано 12.07.2014 10:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 11106
Україна і Організація Північноатлантичного договору (НАТО) мають намір поглибити відносини особливого партнерства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ, передають «Конфлікти і закони».
11 липня міністр закордонних справ Павло Клімкін в рамках візиту в Брюссель (Бельгія) зустрівся з генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.
«Були обговорені кроки, які планується здійснити в перспективі для поглиблення відносин особливого партнерства нашої держави з Альянсом», - наголошується в повідомленні.
Зокрема попередньо погоджено графік політичного діалогу на високому та найвищому рівні, ряд питань практичного співробітництва і нові проекти допомоги Україні на виконання рішень міністрів закордонних справ країн-членів НАТО від 1 квітня і 25 червня з посилення обороноздатності і розвитку збройних сил України, оборонного та сектору безпеки.
За інформацією прес-служби відомства, Міністр поінформував керівника НАТО про останній розвиток подій в Україні і зусилля української влади, спрямовані на стабілізацію ситуації на сході країни, а також про результати тристоронніх переговорів у форматі «Україна - Європейський Союз - Росія» з імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Також з цієї категорії...

Германия будет пристально наблюдать за...
27 окт. 2012 г.

Норвегія вказала Азарову на необхідність...
30 нояб. 2012 г.

Резолюція ПАРЄ щодо України є...
30 янв. 2014 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі