​Іноземці, серед яких найбільше українців, є підпорою державного бюджету Польщі

Видання «Rzeczpospolita» пише, що іноземці є підпорою польського державного бюджету. Працівники з закордону почали заповнювати прогалину у фінансах Управління соціального страхування. Як читаємо, вони не лише успішно рятують польський ринок праці, але й щораз більшою мірою підтримують державні фінанси, повідомляє Польське радіо.


Газета оцінює, що торік іноземні працівники могли сплатити державі від трьох до шести мільярдів злотих у формі різних податків. Йдеться про осіб, зареєстрованих в Управлінні соціального страхування, які працюють легально; наприкінці 2017 року їх було в Польщі 440 тисяч, тобто аж наполовину більше, ніж роком раніше. У цій групі найбільше українців – 316 тисяч, і їх прибуває найшвидше – на понад 60 відсотків, порівняно з минулим роком.

«Безсумнівно, швидке зростання кількості іноземців у реєстрах застрахованих є однією з причин відносно доброї фінансової ситуації Управління соціального страхування, яке закрило рік з меншим дефіцитом, ніж планувалося», – відзначив експерт організації Працедавці Республіки Польща Лукаш Козловський.

Експерти звертають увагу, що насправді сплачувати внески могло б ще більше осіб. Проте, ця вимога не стосується працевлаштування на основі цивільно-правових договорів та сезонних робіт, наприклад, у сільському господарстві, а також у тіньовій сфері.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.