​Іноземці, серед яких найбільше українців, є підпорою державного бюджету Польщі

Видання «Rzeczpospolita» пише, що іноземці є підпорою польського державного бюджету. Працівники з закордону почали заповнювати прогалину у фінансах Управління соціального страхування. Як читаємо, вони не лише успішно рятують польський ринок праці, але й щораз більшою мірою підтримують державні фінанси, повідомляє Польське радіо.


Газета оцінює, що торік іноземні працівники могли сплатити державі від трьох до шести мільярдів злотих у формі різних податків. Йдеться про осіб, зареєстрованих в Управлінні соціального страхування, які працюють легально; наприкінці 2017 року їх було в Польщі 440 тисяч, тобто аж наполовину більше, ніж роком раніше. У цій групі найбільше українців – 316 тисяч, і їх прибуває найшвидше – на понад 60 відсотків, порівняно з минулим роком.

«Безсумнівно, швидке зростання кількості іноземців у реєстрах застрахованих є однією з причин відносно доброї фінансової ситуації Управління соціального страхування, яке закрило рік з меншим дефіцитом, ніж планувалося», – відзначив експерт організації Працедавці Республіки Польща Лукаш Козловський.

Експерти звертають увагу, що насправді сплачувати внески могло б ще більше осіб. Проте, ця вимога не стосується працевлаштування на основі цивільно-правових договорів та сезонних робіт, наприклад, у сільському господарстві, а також у тіньовій сфері.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.