Польша поддерживает ограничение права вето в Совбезе ООН

duda oon

 
Польша поддерживает предложение Франции об ограничении в применении права вето, которое в последние годы используется слишком часто, блокируя решения многих проблем безопасности. Об этом заявил президент Польши Анджей Дуда во время Генассамблеи ООН в Нью-Йорке, сообщает Укринформ.


«В последние годы право вето многократно парализовывало работу Совета в различных вопросах безопасности. Польша поддерживает французское предложение принять Кодекс действий по делу неприменения права вето, если речь идет о тяжких преступлениях в свете международного права, в том числе и преступлениях геноцида», - подчеркнул Дуда.

По его словам, это улучшит эффективность функционирования Совбеза ООН.

Стоит отметить, что в последние годы больше всего право вето применяла Россия, в частности по решению военного конфликта в Украине.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.