Заява МЗС України щодо поїздки групи сербських парламентаріїв до тимчасово окупованої російською федерацією Автономної Республіки Крим
- Подробиці
- Опубліковано 17.03.2017 22:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1586
Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи сербських парламентаріїв до тимчасово окупованої російською федерацією Автономної Республіки Крим. Всупереч численним попередженням з боку української сторони сербські політики демонстративно порушили законодавство України та міжнародне право і відкрито закликали до визнання Криму територією рф, знехтувавши цим самим офіційною позицією Республіки Сербія, яка твердо стоїть на захисті суверенітету і територіальної цілісності України, повідомляє прес-служба МЗС України.
Розглядаємо дії цих політиків як вияв свідомої зневаги до ключових принципів міжнародного права, передусім суверенітету і територіальної цілісності незалежних держав, і схвалення ними злочинної політики росії, спрямованої на системні і масштабні порушення прав людини на окупованому півострові.
Порушники будуть притягнуті до відповідальності, згідно з чинним українським законодавством. Також очікуємо на відповідну оцінку їхніх дій з боку сербської влади.
До МЗС України для отримання роз’яснень сьогодні було викликано Посла Сербії в Україні.
МЗС України вкотре звертається з вимогою до усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України.
Фото mfa.gov.ua
Також з цієї категорії...

У Польщі очікують збільшення кількості...
6 янв. 2018 г.

Реальність миротворців: думки експертів щодо...
3 мая 2018 г.

У Кракові відкрилася виставка «Ukraina....
18 сент. 2021 г.
Набираючі популярність...

Фрідріх Мерц закличе ЄС використати...
16 окт. 2025 г.

Дональд Трамп закликає путіна припинити...
16 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
17 окт. 2025 г.
Останні новини
17.10.2025 10:55
Збито та подавлено 35 ворожих БпЛА17.10.2025 08:46
730 москалів подохло минулої доби на українській землі16.10.2025 11:03
Збито та подавлено 288 цілей противника16.10.2025 10:55
1080 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі