«Rzeczpospolita» дала оцінку планам Петра Порошенка відносно Донбасу
- Подробиці
- Опубліковано 08.10.2017 12:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2195
У польському виданні зазначається, що політики в Києві не мають спільного бачення, як вирішити конфлікт на Донбасі. Щоденник «Rzeczpospolita» пише про пропозицію президента України визнати російську агресію на сході, а самозвані республіки Донбасу визначити як «території, тимчасово окуповані російською федерацією», передає «Польське радіо».
Згідно із законопроектом, повністю відповідальною за все, що відбувається в непідконтрольних Києву регіонах, є росія. Це означає, що Україна не враховуватиме претензій у справі невиплати пенсій і соціального забезпечення жителів цих територій.
Якщо росія окупує частину Донбасу, відповідні витрати повинна взяти на себе москва, – пояснює в польському виданні аналітик київського Центру Разумкова Олексій Мельник. Як він каже: «Не буде так, що росія постачатиме туди газ і списуватиме все на рахунок України. Це спроба назвати речі своїми іменами, тому що раніше використовувалися двозначні визначення типу «антитерористична операція».
Польське видання також пише, що приводом контроверсій серед опозиції є те, що закон не забороняє торгівлю з окупованими Донецьком і Луганськом.
Фото УСПР
Також з цієї категорії...

ЄС повинен піти далі для...
24 мая 2012 г.

ЕНП повторяет свое требование немедленно...
31 июл. 2013 г.

Янукович насмішив «УДАР» своїми заявами...
16 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Трамп заборонив президенту Тайваню зупинку...
30 июл. 2025 г.

Підозру отримав колишній начальник ТЦК,...
30 июл. 2025 г.
Останні новини
03.08.2025 11:39
Збито-подавлено 61 ціль противника03.08.2025 08:23
920 москалів подохло минулої доби на українській землі02.08.2025 14:40
Збито-подавлено 45 ворожих БпЛА02.08.2025 14:34
1010 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.08.2025 10:30
Збито-подавлено 44 ворожі БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі