​Українці стали найбільшою групою іноземних працівників в Опольському воєводстві

В Ополському воєводстві, що в південно-західній частині Польщі, вже легально працюють понад 16 тисяч українців. Відсоток застрахованих громадян України, що працюють в Опольському воєводстві, вищий, ніж в інших частинах країни, - повідомляє Себастьян Щурек, регіональний представник Закладу соціальних страхувань (ZUS) в Ополє, передає Польське радіо.


Українці є найбільшою групою іноземних працівників у цьому регіоні.

Протягом декількох останніх років опольські управління фіксують систематичне збільшення кількості українців, що працюють у цьому регіоні. Нині працівників з українським паспортом є 14 614.

За даними Закладу соціального страхування (ZUS), зараз у воєводстві працюють громадяни понад 80 країн, з яких найбільшими групами є українці, молдавани, білоруси, грузини, болгари, німці та непальці.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.