​У Литві представлено євросоюзний план фінансової допомоги Україні

Євросоюзний план фінансової допомоги для України, підготовлений за ініціативою Литви, представлено послам західних держав у понеділок у Вільнюсі. План передбачає надання Україні 50 млрд. євро протягом наступних 10 років, повідомляє «Польське радіо».


«Україні потрібна термінова допомога» - заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс. Він зазначив, що «час у цьому випадку не є нашим союзником, оскільки українці втомилися від війни, бюрократії та скрути», а «успіх України також є успіхом Європейського Союзу».

Спеціальний фонд буде присвячений реформі України та розвиткові малого і середнього бізнесу в цій країні. Литва пропонує, щоб гроші на фінансову допомогу Україні надходили не тільки з ЄС, але і з США та Канади, де живе багато українців.

Литовські політики та дипломати хочуть, щоб план допомоги Україні був схвалений наприкінці листопада на саміті Східного партнерства.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.