Українські контрабандисти переправляли цигарки до Польщі літаком Ан-2
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2018 10:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1189
Українські контрабандисти використали літак для перекидання до Польщі цигарок. Літальну машину зауважили і затримали українські прикордонники. Арештовано теж усіх причетних до контрабанди осіб, повідомляє Польське радіо.
Для контрабанди цигарок вжито літак Ан-2, який називають «кукурузником». Українська прикордонна служба арештувала машину на одній зі стартових смуг в Рівненській області. За інформацією української сторони, затримання було елементом спільної з польськими прикордонниками операції, яка мала на меті знешкодити міжнародне злочинне угруповання.
В Україні затримано п’ять осіб, які брали участь у перекиданні до Польщі цигарок. У них вилучено топографічні карти та портативні радіостанції. Один із затриманих був пілотом літака. Літальна машина, яку зловмисники використовували для перекидання на територію Польщі контрабандного товару, може перевозити тонну вантажу.
Досі українські прикордонники виявили кілька спроб контрабанди цигарок повітряним шляхом. Ці випадки мали місце на кордоні зі Словаччиною, а контрабандисти використовували легкі літальні машини – мотопланери.
Фото radiotrek.rv.ua
Також з цієї категорії...

ЄС реагуватиме швидко, якщо ситуація...
10 февр. 2014 г.

Європейський Союз опублікував рішення про...
6 мар. 2015 г.

У Сеймі обговорять роль спецслужб...
14 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Ворог атакував Київ безпілотниками: поліція...
12 апр. 2025 г.

Китай завдає США удару у...
12 апр. 2025 г.
Останні новини
12.04.2025 13:19
Сирський зізнався, скільки українців ще бусифікують12.04.2025 12:08
Китай завдає США удару у відповідь власними величезними митами12.04.2025 09:42
Ворог атакував Київ безпілотниками: поліція документує наслідкиПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 12 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі