​Євросоюз скасовує безмитну торгівлю з Україною - через тиск польського уряду

З 6 червня Україна не зможе ввозити свою продукцію до Євросоюзу без мита. Європейський Союз повертається до принципів, що діяли до початку повномасштабної війни в Україні: будуть визначені ліміти та квоти, і все має бути обговорено й обумовлено, повідомляє Польське радіо.


Після лютого 2022 року Брюссель широко відкрив ринок Європейського Союзу для українських виробників. Нові правила мали продовжувати щороку, але тепер, через тиск польського уряду, було ухвалено рішення не продовжувати цю митну лібералізацію.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив у Сеймі, що це було нелегко:

«З іншого боку, ми хочемо помогти Україні у війні з росією наскільки це можливо. Але точно не ціною мільйонів польських виробників. Не мушу нікому це пояснювати. Ми цього досягли».

Дехто з аналітиків схиляється до думки, що це елемент боротьби за виборчі голоси між турами президентських перегонів у Польщі. Разом із тим, Міністерство економіки України оцінює потенційні втрати українських експортерів через скасування режиму безмитної вільної торгівлі з Євросоюзом у майже три мільярди євро на рік.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

У результаті удару, під час проведення занять на стрільбищі військової частини, загинуло 6 військовослужбовців, понад 10 - отримали поранення

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.