​Глава МЗС Німеччини: Ми не полишимо народ України

Минулого року ми бачили найбільший рівень насильства на сході України з часу підписання Мінських домовленостей, йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Німеччини напередодні візиту глави МЗС Зіґмара Ґабріеля до України. Відповідну заяву розмістив на своєму Twitter посол Німеччини в США, повідомляє «Голос Америки».


«Забагато пострілів все ще проводиться на Донбасі і забагато важкої зброї є в регіоні», - наголошується в заяві.

Міністерство наголосило на двох обнадійливих подіях, що відбулись останнім часом на Донбасі: обмін в’язнями і домовленість про різдвяне перемир’я. Події мають продовжуватись в цьому ключі, переконане відомство.

«З думкою про це, я сьогодні лечу до Києва і завтра до Маріуполя, для того, щоб чітко сказати народу України, що ми їх не полишимо, - заявив Ґабріель. - Для нас цей конфлікт не є ні заморожений, ані забутий, але дуже важливий і небезпечний. Ми будемо робити все, що в наших силах, щоб досягти врегулювання кризи і принести тривалий мир до регіону», - йдеться в заяві.

Зіґмар Ґабріель. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.