ЄП 18 квітня заслухає доповідь своєї місії у справах Юлії Тимошенко та Юрія Луценка

ep dopovid

 
Конференція президентів Європейського парламенту – керівний орган, до складу якого входять президент, віце-президенти та президенти парламентських груп – 18 квітня заслухає доповідь місії зі спостереження за вирішенням політичних справ екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, повідомляє tymoshenko.ua.


"За результатами свого останнього візиту в Україну екс-голова Європейського парламенту Пет Кокс та колишній Президент Польщі Олександр Кваснєвський виступлять з доповіддю на конференції президентів Європарламенту у Страсбурзі, на якій і буде вирішуватися питання щодо можливості продовження роботи цієї місії", - сказав заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря.

На його думку, продовження роботи місії залежатиме у тому числі і від влади України та її готовності виконувати рекомендації Пета Кокса та Олександра Кваснєвського. "Поки ще це рішення прогнозувати складно", - зазначив він.

Як відомо, напередодні, 28 березня, Пет Кокс та Олександр Кваснєвський відвідали Юлію Тимошенко у харківській лікарні. Їх зустріч тривала близько трьох годин.

Сьогодні місія Європейського парламенту мала провести зустріч з керівником України Віктором Януковичем.

Відсутністю прогресу у роботі місії Європарламенту занепокоєні і депутати Європейського парламенту Ребекка Хармс та Ельжбета Катажина Лукачієвська. "Я, звичайно, дуже розчарована тим, що очікувані та бажані результати цієї місії до нині відсутні", - сказала Ребекка Хармс.

Євродепутат підкреслила, що виконувача обов'язків міністра оборони України Валерія Іващенка все ще не реабілітовано, "тоді як ситуація з Тимошенко та Луценком дотепер не покращилася, а погіршилася".

"Це показує, що у цій ситуації Україна має свою позицію і не дуже зважає на європейські чи польські суспільні думки", - вважає представник фракції Європейської народної партії у Європарламенті Ельжбета Катажина Лукачієвська, яка входить до делегації з парламентської співпраці "ЄС-Україна".

Комісар Єврокомісії з питань європейської політики сусідства та розширення Європейського Союзу Штефан Фюле під час термінових дебатів щодо ситуації в Україні 13 березня запропонував заслухати звіт місії Європарламенту у квітні. "Настав час почути гарні новини щодо вирішення питання політично-вмотивованого переслідування. Поки справи Тимошенко і Луценка не вирішені і ми не будемо впевнені, що вибіркове переслідування не застосовуватиметься, ми навряд чи зможемо говорити про умови, які є сприятливими для підписання Угоди про асоціацію", - сказав Штефан Фюле.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.