​Єврокомісія поновлює розмови про транзит газу через Україну

Європейська Комісія поновлює розмови з росією про транзит газу через Україну від січня наступного року. У середу до москви прибуде віце-голова Єврокомісії Марош Шефковіч, котрий відповідає за енергетичні питання, повідомляє Польське радіо.


Наприкінці цього року завершується контракт з Ґазпромом про транзит блакитного палива через територію України. Європейська Комісія, котра підтримує Київ, вважає, що справа є терміновою і слід негайно почати переговори про новий контракт, який гарантує Києву транзит газу через Україну до Європи. У зв’язку з цим віце-голова Єврокомісії їде до москви на переговори з міністром енергетики рф.

«Марош Шефковіч зустрінеться також з віце-прем’єром, міністром фінансів та представниками російського бізнесу», - розповіла Польському радіо речниця Єврокомісії Анка Падурару.

Останні тристоронні розмови про транзит російського газу через Україну відбувалися у січні цього року на рівні міністрів. Тоді не вдалося досягти порозуміння. Неофіційно можна почути, що росія відтягує переговори і прийняття рішень у цій справі до осені, тому що хоче угоди з Києвом на вигідних для москви умовах».

Фото WikipediaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.