Прокуратура Польщі закриє слідство у справі вбивства У Ґожуві українки
- Подробиці
- Опубліковано 14.10.2019 11:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1316
Окружна прокуратура у Ґожуві-Вєлькопольському має офіційне підтвердження особи 26-річного чоловіка, котрий у вересні цього року застрелив молоду громадянку України, а сам загинув від куль німецької поліції неподалік Берліна. У такій ситуації слід сподіватися на закриття розслідування. Про це минулої п’ятниці заявив речник Окружної прокуратури у Ґожуві Роман Вітковський, повідомляє Польське радіо.
«Ми вже підтвердили офіційно особу чоловіка. Крім того, ми не сумніваємося, що він убив жінку. Це випливає, зокрема, із показань свідка вбивства та інших зібраних доказів. У зв’язку зі смертю чоловіка, ця справа, ймовірно, буде припинена», - сказав Вітковський.
Він додав, що попередні висновки слідства вказують, що Христина В. та житель Ґожува Павел Р. знали один одного, і раніше вони мали тісні стосунки. Таким чином, ймовірним мотивом вбивства могли бути саме особисті справи.
«Також це підтверджує, зокрема, судовий вирок проти Павела Р. за цькування жінки після того, як вони перестали бути парою. Його оголосили за декілька днів до вбивства, а сам Р. оскаржив його», - зазначив речник.
Розтин тіла показав, що жінка загинула від одного пострілу в голову з близької відстані з історичної чорнопорохової зброї, на яку не потрібний дозвіл.
Фото pixabay.com
Також з цієї категорії...

ЄНП: серце Європи зараз б’ється...
7 дек. 2013 г.

Євгенія Тимошенко провела зустріч з...
12 февр. 2014 г.

МЗС України направило дипломатичну ноту...
5 окт. 2017 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 июн. 2025 г.

970 кацапів подохло минулої доби...
27 июн. 2025 г.

Знешкоджено 365 ворожих цілей
27 июн. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі