У Гданську затримали варшав’янина, який в Зеленій Гурі ображав і погрожував офіціанту з України
- Подробиці
- Опубліковано 20.06.2020 15:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2582
Затриманим є 53-річний чоловік. На початку червня він у ресторані в Зеленій Гурі словесно атакував офіціанта через його національність. Жертвою був громадянин України. Але на цьому історія не закінчилася. Згодом чоловік виклав в соцмережі відео зі словами: «No to mili państwo. Czas załatwić sprawę». При цьому він взяв в руку та продемонстрував пістолет, повідомляє Yavp.pl з посиланням на Facebook-сторінку Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії.
Ще того ж дня українець та менеджер ресторану звернулися в поліцію та до Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії, заявивши про погрози. Після затримання 53-річного варшав’янина звинуватили в публічному ображанні особи через її національність, а також у погрозах особі або її найближчим родичам.
Затриманого перевезли до Зеленої Гури. Зараз поліція перевіряє, чи справжньою була зброя, яку чоловік продемонстрував на відео.
«Це теж вплине на розгляд справи. Затриманий вини не визнає та відмовився від пояснень» - повідомили в поліції в Зеленій Гурі.
Фото facebook.com/osrodek.monitorowania
Також з цієї категорії...

З Польщі везуть подарунки польській...
14 июн. 2018 г.

Україну чекає політична боротьба президента...
25 апр. 2019 г.

У Європарламенті представили методи гібридної...
4 сент. 2019 г.
Набираючі популярність...

Міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац...
20 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
21 авг. 2025 г.

830 москалів подохло минулої доби...
21 авг. 2025 г.
Останні новини
21.08.2025 09:17
Збито-подавлено 577 цілей противника21.08.2025 09:09
830 москалів подохло минулої доби на українській землі20.08.2025 21:06
У Трампа все за планом. Поки щоПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 21 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі